Ubezpieczenia Kraków

NAJLEPSZA OFERTA NA RYNKU

Kompleksowa oferta ubezpieczeń dla Ciebie!

Na podstawie Twoich unikalnych wymagań i preferencji dotyczących ubezpieczenia, przygotujemy propozycje od 25 różnych firm ubezpieczeniowych, wspierając Cię w wyborze najbardziej odpowiednich warunków ochrony zarówno dla osobistych potrzeb, jak i dla Twojej działalności gospodarczej.

Godziny pracy:

8:00 - 16:00

Siedziba firmy:

ul. Bociana 18, Kraków

Ubezpieczenia Kraków - dlaczego warto?

Ubezpieczeniem objąć można nie tylko mienie (dom, samochód, mieszkanie itp.), ale również człowieka. Dzięki ubezpieczeniom można zyskać spokój ducha, ponieważ na wypadek trudnych czy nieprzewidzianych sytuacji strona ubezpieczona nie pozostanie bez środków finansowych. Jednak współczesny rynek ubezpieczeń pełen jest różnego rodzaju ofert. Jak w ich gąszczu znaleźć tę najlepszą i najkorzystniejszą zarówno pod względem finansowym jak i zakresu ochrony?

Najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z profesjonalnej pomocy - niezawodnym wsparciem będzie broker ubezpieczeniowy Kraków. Z ERES Finanse znajdziecie Państwo najlepsze ubezpieczenie niezależnie od tego, czy potrzebujemy ubezpieczyć mienie, pojazd czy też swoją osobę.

Dlaczego warto skorzystać z ubezpieczenia osób i mienia?

Ubezpieczyć można tak naprawdę wszystko - siebie, najbliższych, samochód, mieszkanie czy drogocenne przedmiotu. Oferta ubezpieczeń jest bardzo obszerna, dlatego znalezienie dobrego i korzystnego wariantu dla danego przypadku nie powinno być specjalnie skomplikowane.

Dlaczego warto skorzystać z różnego rodzaju ubezpieczeń? Powodów jest całe mnóstwo jednak jednym z najważniejszych powodów, dla których warto zadbać o wykupienie odpowiednich polis ubezpieczeniowych, jest bezpieczeństwo finansowe. Zakup polisy skutecznie ochroni przed nieprzewidzianymi wydatkami związanymi z chorobą, uszkodzeniem lub utratą mienia. W wielu przypadkach wszelkiego rodzaju zaistniałe szkody mogą mieć poważne finansowe konsekwencje, których można uniknąć, decydując się na zakup ubezpieczenia. Ubezpieczenie to nie tylko bezpieczeństwo finansowe, to również ochrona zdrowia, życia oraz mienia. Ubezpieczenie siebie czy najbliższych ma kluczowe znaczenie w przypadku poważnej choroby, wypadku, a nawet śmierci. Dobre ubezpieczenie zapewnia dużą pomoc finansową gdy dojdzie do utraty dochodu przez niezdolność do pracy. Wykupując polisę ubezpieczeniową, można również zabezpieczyć mienie przed różnymi ryzykami (pożar, kradzież, wypadek, powódź itp.). Jeżeli dojdzie do uszkodzenia lub utraty mienia, ubezpieczyciel w głównej mierze pokryje koszty naprawy czy wypłaci odszkodowanie.

Ubezpieczenie siebie czy swojego mienia daje poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Wiedząc, że wszystko to, co jest dla nas cenne, jest zabezpieczone przed nieszczęśliwymi wypadkami czy trudnymi do przewidzenia zdarzeniami możemy spać spokojnie, nie martwiąc się o to, skąd weźmiemy pieniądze na pokrycie powstałych strat. Ubezpieczenie w niektórych przypadkach jest obowiązkowe, obligatoryjnie narzucone przez przepisy prawa - chodzi tu o ubezpieczenie komunikacyjne, w Polsce każdy kierowca zobowiązany jest do wykupienia polisy OC. Jeżeli tego nie zrobi, musi liczyć się z sankcjami prawnymi i konsekwencjami finansowymi. Te bywają dotkliwe, ale można ich uniknąć. Wystarczy tylko trzymać się obowiązku wykupienia polisy.

Na jakie polisy ubezpieczeniowe warto zwrócić uwagę?

Ubezpieczenia Kraków to mnóstwo różnorodnych produktów. Na które warto zwrócić uwagę, aby zabezpieczyć się na każdej płaszczyźnie?

Dobrym rozwiązaniem dla zabezpieczenia mienia są ubezpieczenia majątkowe Kraków. Polisą można zabezpieczyć nie tylko wszystkie nieruchomości (zarówno te istniejące, jak i będące jeszcze w fazie budowy), ale również maszyny, zwierzęta, surowce, jachty, płody rolne, wszelkiego rodzaju sprzęt, kosztowności, dzieła sztuki i wiele innych. Zabezpieczyć warto również samochód. Polisa OC samochodu Kraków to obowiązek każdego kierowcy, jednak istnieje również kilka innych, dających znacznie większy zakres ochrony niż obowiązkowe ubezpieczenie komunikacyjne.

Ubezpieczyć można nie tylko mienie, ale również siebie i swoich najbliższych. Ubezpieczenia osobowe będą szczególnie przydatne w przypadku poważnych chorób, wymagających kosztownego leczenie czy niezdolności do pracy ze względu na pogarszający się stan zdrowia. Takie ubezpieczenia są pomocne również w przypadku śmierci. Wówczas najbliżsi ubezpieczonego otrzymują stosowną rekompensatę pozwalającą pokryć koszty pogrzebu czy zabezpieczyć finansowo najbliższych po stracie ukochanej osoby. Jakie ubezpieczenia Kraków wybrać? To bardzo indywidualna sprawa, wszystko zależy od tego, co chcemy zabezpieczyć przed skutkami nieszczęśliwych zdarzeń losowych. Przy wyborze dobrej polisy pomocny będzie broker ubezpieczeniowy Kraków, współpracujący z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi. Ten noir tylko pomoże znaleźć najlepszą ofertę, ale również podpowie, co w danym przypadku najkorzystniej będzie objąć polisą ubezpieczeniową.

Z jakich ubezpieczeń można skorzystać w ERES Finanse?

ERES Finanse udostępnia swoim klientom kompleksową obsługę ubezpieczeń, ofertę różnorodną i bogatą, w której każdy znajdzie odpowiedni dla siebie produkt. Z ERES Finanse współpracuje aż 25 towarzystw, co ułatwia znalezienie oferty ubezpieczenia dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Dzięki pośrednictwu ERES Finanse można znaleźć dobrą ofertę ubezpieczenia w korzystnej cenie.

Ubezpieczenia komunikacyjne Kraków
Obowiązkowa polisa OC samochodu, a może dodatkowe AC, NNW czy Assistance? Ubezpieczenia komunikacyjne Kraków zabezpieczą kierowców przed nieprzyjemnymi skutkami zdarzeń drogowych. Ubezpieczenie OC jest obowiązkiem każdego kierowcy, pozostałe są opcją dodatkową, z której warto skorzystać, ale tylko na korzystnych warunkach. A właśnie takie można wynegocjować współpracując z ERES Finanse.

Ubezpieczenia majątkowe Kraków
Ubezpieczenia majątkowe? Tylko w ERES Finanse. To najlepszy sposób na korzystne zabezpieczenie majątku i cennych rzeczy, mających nie zawsze wartość finansową, ale i sentymentalną. Ubezpieczeniem majątkowym może być objęte każde mienie. Co ważne ochroną objęty może być nie tylko majątek ubezpieczonego, ale również i innej osoby, który został uszkodzony na skutek jej nieumyślnego działania. Do ubezpieczeń majątkowych można zaliczyć ubezpieczenie turystyczne, komunikacyjne, rolnicze, od odpowiedzialności cywilnej czy specjalne ubezpieczenie dla przedsiębiorców.

Ubezpieczenia na życie Kraków
Ubezpieczyć można nie tylko mienie, ale również swoją osobę czy najbliższych. Ubezpieczenia na życie Kraków zabezpieczą przed utratą pracy, poważną chorobą, a nawet śmiercią. W zależności od oferty zakres ochrony może być bardzo różny. Szukając najlepszej oferty warto skorzystać z pomocy ERES Finanse, skupiającej wielu ubezpieczycieli, gdzie można znaleźć najlepsze i najkorzystniejsze pod wieloma względami ubezpieczenie.

Ubezpieczenia GAP
GAP to ubezpieczenie samochodu Kraków dla osób kupujących auto za gotówkę, na kredyt bądź biorących pojazd w leasing. Dzięki niemu samochód jest chroniony przed utratą wartości w określonych ramach czasowych. To ubezpieczenie szczególnie przydatne wtedy, gdy auto zostanie skradzione lub uszkodzone na tyle, że jego naprawa nie będzie już opłacalna.

Ubezpieczenia KEY PROTECT+
Ubezpieczenia KEY PROTECT+ to innowacja na rynku ubezpieczeń, łącząca w sobie cechy ubezpieczenia osobistego i majątkowego. Obejmuje nie tylko klucze samochodowe czy te do domu lub mieszkania. Ubezpieczeniem można objąć również tablice pojazdu czy dowód rejestracyjny.

Ubezpieczenia Technical Control
Osoby kupujące auto z tzw. drugiej ręki nigdy tak naprawdę nie wiedzą, w jakim stanie technicznym jest pojazd - to okazuje się dopiero po dogłębnych badaniach diagnostycznych. Dlatego kupując używany pojazd warto zdecydować się na ubezpieczenie Technical Control. To pewność, że w razie potrzeby ubezpieczenie pokryje kosztu naprawy lub wymiany części, które nie nadają się już do dalszego użytkowania.

Czym warto się kierować przy wyborze ubezpieczenia?

Przy wyborze ubezpieczenia ważny jest nie tylko jego rodzaj. Równie istotny jest zakres zabezpieczeń, jaki oferuje. Każdy ubezpieczyciel ma swój katalog sytuacji podlegających ochronie ubezpieczeniowej, z którym należy się zapoznać, zanim zdecydujemy się na zakup polisy ubezpieczeniowej. To ważne, ponieważ każdy ubezpieczyciel ma swój własny, indywidualnie zaprojektowany katalog, a co za tym idzie zakres ochrony w poszczególnych wypadkach może się od siebie znacząco różnić.

Przy wyborze ubezpieczenia istotne znaczenie ma oczywiście wysokość składki, jednak to nie powinien być parametr ważniejszy niż zakres ochrony. Czasem pozornie tańsze ubezpieczenie ma tak ograniczony zakres ochrony, że jego zakup staje się decyzją całkowicie nieopłacalną.

Ze względu na to, że na rynku działa mnóstwo towarzystw ubezpieczeniowych, wybór najlepszej polisy może być trudny. Jak ułatwić sobie podjęcie decyzji? Dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z pomocy brokera ubezpieczeń, który mając dostęp do ofert bardzo różnych ubezpieczycieli, z łatwością będzie w stanie znaleźć polisę, która będzie odpowiadała indywidualnym potrzebom osoby, która zgłasza się do niego po pomoc. Współpraca z brokerem to duże ułatwienie - wystarczy przedstawić swoje oczekiwania, by uzyskać dostęp tylko do tych ofert, które będą je spełniały.

Jak wybrać dobrego brokera ubezpieczeniowego?

Jak znaleźć najlepsze ubezpieczenie czy to komunikacyjne, czy osobiste lub majątkowe? Najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z pomocy profesjonalistów - tu pomocny będzie broker ubezpieczeniowy Kraków. W ERES Finanse każdy będzie miał dostęp do ogromnej ilości ofert różnorodnych ubezpieczeń gdzie każdy z pewnością znajdzie tę, która będzie idealnie wpasowywała się w jego potrzeby. Dlaczego warto nawiązać współpracę z ERES Finanse? Przede wszystkim ze względu na:
● doświadczenie i nienaganną reputację - ERES Finanse już od dawna działa z powodzeniem na rynku ubezpieczeń, czego potwierdzeniem jest mnóstwo pozytywnych opinii od osób, które w tym miejscu znalazły najlepsze ubezpieczenie dla siebie;
● wyspecjalizowanie w dziedzinie ubezpieczeń;
● dobrą dostępność i płynną komunikację - wszystkie zgłoszenia przesłane do ERES Finanse zawsze rozpatrywane są najszybciej, jak to tylko będzie możliwe.

LUB