Rabat na nowy samochód – kiedy jest możliwy?

Rabat na nowy samochód – kiedy jest możliwy?

Kupno nowego auta wprost z salonu zawsze będzie sporym wydatkiem, nic więc dziwnego w tym, że wielu kierowców poszukuje sposobów, dzięki którym będą mogli nieco cenę te obniżyć. Tylko czy jest to możliwe? Jak najbardziej tak i można zyskać rabat w atrakcyjnej wysokości pod warunkiem jednak, że będzie to związane z nawiązaniem współpracy z ERES Finanse.

Dlaczego warto kupować samochody z salonu? Czy można zaoszczędzić na ich zakupie?

Pomimo dużej popularności rynku wtórnego aut, sprzedaż nowych samochodów ma się całkiem nieźle. Nic w tym dziwnego, zakup nowego auta ma bowiem wiele zalet nawet  pomimo tego, że należy zapłacić za niego dużo więcej niż w przypadku pojazdu używanego.

Dlaczego warto mieć nowy samochód? Przede wszystkim ze względu na większe bezpieczeństwo, oszczędność paliwa, mniejszą awaryjność oraz możliwość korzystania z napraw gwarancyjnych.

Niektórzy uważają również, że zakup nowego pojazdu wprost z salonu wiąże się z prestiżem i podkreśleniem wysokiej pozycji zawodowej. Rynek pierwotny daje dużo więcej możliwości wyboru wymarzonego pojazdy niż rynek wtórny.

Czy można kupić nowe auto nieco taniej? Nie da się ukryć, że zakup samochod z salonu to spory wydatek. Jest to możliwe, jednak warto wiedzieć, że aby uzyskać naprawdę atrakcyjny rabat, warto podjąć współpracę z kimś doświadczonym. Szukając obniżek cen nowych aut warto skontaktować się z ERES Finanse.

Jak zaoszczędzić na zakupie nowego samochodu?

Wbrew pozorom nawet na zakupie nowego samochodu można nieco zaoszczędzić. Warto jednak pamiętać o tym, że uzyskanie rabatu i to jeszcze atrakcyjnego w pojedynkę nie będzie możliwe. Jak zatem obniżyć koszty zakupu nowego pojazdu? Warto w tym celu nawiązać współpracę z dealerem samochodowym. Te nie dość, że pomoże uzyskać naprawdę atrakcyjny rabat na zakup pojazdu, to jeszcze będzie miał do zaoferowania atrakcyjne warunki finansowania, umożliwiające zakup wymarzonego auta wprost z salonu, bez konieczności wpłaty całości kwoty od razu w chwili zakupu.

ERES Finanse to nie tylko korzystny kredyt, leasing czy ubezpieczenie, ale również możliwość uzyskania atrakcyjnego rabatu tym bardziej, że firma współpracuje z wieloma dealerami samochodowymi. Wystarczy tylko zaznaczyć, jakiego auta poszukujemy, a ERES Finanse postara się znaleźć ten wymarzony model w konkurencyjnej cenie.

Aby dowiedzieć się więcej o atrakcyjnych rabatach, warto bezpośrednio skontaktować się z ERES Finanse. Można zrobić to na dwa sposoby – telefonicznie lub przez specjalny formularz zamieszczony na stronie internetowej.

Oczywiście można próbować negocjować cenę zakupu samodzielnie z dealerem samochodowym. Być może nawet przy sprzyjających okolicznościach uda się uzyskać niewielki rabat, jednak będzie on miał wyłącznie wartość symboliczną. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest oddanie negocjacji w doświadczone ręce. ERES Finanse nie tylko wynegocjuje atrakcyjny rabat, ale również zaoferuje korzystną formę finansowania zakupu pojazdu. Bez wątpienia skorzystanie z oferty firmy będzie bardzo dobrym wyborem.