Odbiór samochodu z salonu – dlaczego warto skorzystać?

Odbiór samochodu z salonu – dlaczego warto skorzystać?

Wydawać by się mogło, że przy zakupie samochodu wprost z salonu nie ma potrzeby sprawdzania jego stanu. Przecież auto dopiero co wyjechało z fabryki, nie powinno mieć zatem żadnych usterek czy niedociągnięć. Wystarczy tylko je uruchomić i jest gotowe do jazdy. Prawda przedstawia się jednak nieco inaczej. Z tego też powodu warto skorzystać z usługi odbioru auta z salonu, jaką oferuje ERES Finanse.

Jak wygląda transport auta z salonu oferowany przez ERES Finanse?

Klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z usługi odbioru nowego samochodu z salonu, otrzymają gwarancję wykonania usługi na najwyższym poziomie, z której z całą pewnością będą usatysfakcjonowani. Transport odbywa się z zachowaniem wszystkich niezbędnych procedur bezpieczeństwa, nie ma więc ryzyka, że pojazd zostanie uszkodzony z winy przewoźnika. Auto przewożone jest na lawecie z salonu do ERES Garage. Po skończonych pracach pojazd zostanie dostarczony pod wskazany przez klienta adres.

W ERES Garage wykonywane zostają wszystkie ustalone wcześniej usługi detailingowe. W zależności od potrzeb może być to np. aplikacja powłoki ceramicznej czy folii PPF, które nie tylko zabezpieczą lakier, ale również pozwolą pozbyć się z niego niewielkich rys czy mikrouszkodzeń. Warto zdawać sobie sprawę z tego, że nawet nowe auto, świeżo odebrane z salonu może mieć na swoje powierzchni drobne zarysowania, które poprzez odpowiednie usługi detailingowe można w prosty sposób usunąć.

Odbiór samochodu z salonu – dlaczego warto skorzystać z tej usługi?

Prezencja pojazdu to obok jego osiągów istotny czynnik decydujący o tym, czy korzystanie z pojazdu będzie komfortowe. Wbrew pozorom wygląd nowego pojazdu, wprost z salonu wcale nie musi być idealny. Na szczęście to można poprawić – wystarczy skorzystać z usług detailingowych ERES Garage. Nowy pojazd z salonu do warsztatu zostanie dostarczony przez ERES Finanse, szybko i bezpiecznie.

ERES Garage niezależnie od tego czy ma styczność z nowym, czy z używanym pojazdem, zanim rozpocznie jakiekolwiek prace detailingowe, dokonuje szczegółowych oględzin pojazdu, aby przedstawić klientowi zakres niezbędnych do przeprowadzenia prac. Jeżeli ten je zaakceptuje, wówczas pracownicy warsztatu przystąpią do działania. ERES Finanse zajmie się bezpiecznym transportem – najpierw z salonu do warsztatu, a po wykonaniu ustalonego zakresu prac z warsztatu pod wskazany przez klienta adres.

Poddanie nowego auta usługom detailingu pozwala na skuteczne zabezpieczenie jego powłoki lakierniczej, dzięki czemu pojazd będzie się nienagannie prezentował przez dłuższy czas. Lakier będzie chroniony przed negatywnym oddziaływaniem zmiennych warunków atmosferycznych, czynników, które najczęściej przyczyniają się do uszkodzeń karoserii.

Warto pamiętać o tym, że piękne i zadbane auto ma ogromny wpływ na komfort jazdy zarówno dla kierowcy, jak i dla pasażerów. Dlatego warto zadbać o jego stan nawet jeżeli pojazd pochodzi bezpośrednio z salonu. Dzięki ERES Finanse można zrobić to skutecznie i wygodnie. Firma odbierze pojazd z salonu, dowiezie do warsztatu, a następnie dostarczy pod wskazany adres.