ERES Finanse to nie tylko usługi finansowe

ERES Finanse to nie tylko usługi finansowe

ERES Finanse oferuje swoim klientom wszystko to, co w biznesie jest niezbędne. Oferta skierowana jest nie tylko do przedsiębiorstw, ale również do klientów indywidualnych. Warto jednak wiedzieć, że leasing, kredyty i ubezpieczenia to nie jedyne, co swoim klientom ma do zaoferowania ERES Finanse. Z jakich usług można jeszcze skorzystać, decydując się na nawiązanie współpracy z firmą?

Wynajem długoterminowy

ERES Finanse obejmuje między innymi wynajem długoterminowy pozwalający na uzyskanie wymarzonego auta przy stosunkowo niewielkich kosztach miesięcznych. To wygodne rozwiązanie, bez zbędnych formalności  – idealne dla osób które chcą zaoszczędzić czas.

Wynajem długoterminowy obejmuje również marki premium. Dodatkowo przedsiębiorca, który zdecyduje się na taką formę uzyskania pojazdu do codziennego użytkowania, może skorzystać z odliczenia podatku VAT, w uzasadnionych okolicznościach może również rozliczyć raty za wynajem w kosztach związanych z działalnością.

W pewnych przypadkach wynajem długoterminowy będzie zdecydowanie lepszym i korzystniejszym pod względem ekonomicznym rozwiązaniem niż leasing czy kredyt na samochód.

Odbiór samochodu z salonu

ERES Finanse oferuje swoim klientom również odbiór nowego pojazdu z salonu. Następnie dostarcza go do ERES Garage na wysokiej jakości usługi detailingowe. Co ważne, po zakończeniu wszystkich prac i nadaniu pojazdowi idealnego wyglądu, jest on dostarczany pod wskazany przez klienta adres.

Auto transportowane jest zawsze na lawecie, odpowiednio zabezpieczone, bez ryzyka uszkodzenia go w czasie jazdy.

Rabaty na nowe samochody

ERES Finanse ma bardzo szeroką ofertę usług i to nie tylko tych finansowych. Decydując się na nawiązanie współpracy z firmą, każdy klient może liczyć na atrakcyjne rabaty, jeżeli zdecyduje się na zakup nowego pojazdu, korzystając z jednej z możliwości finansowania, jakie oferuje ERES Finanse.

Korzystne rabaty możliwe są przede wszystkim dzięki temu, że ERES Finans ma na swoim koncie udaną współpracę z wieloma dealerami samochodowymi. Dzięki temu w porozumieniu z klientem firma może załatwić atrakcyjną zniżkę na wybrany model pojazdu pochodzącego z salonu.

Obsługa przy użytkowaniu samochodu

ERES Finanse ma do zaoferowania również obsługę przy użytkowaniu pojazdu. Co to oznacza w praktyce? Otóż gdy klient firmy w końcu znajdzie swój wymarzony samochód i skorzysta z jednego ze sposobów finansowania przez ERES Finanse może skorzystać ze stałej obsługi pojazdu zarówno jeśli chodzi naprawy mechaniczne jak i usługi detailingowe, które realizowane będą w ERES Garage. To jednak jeszcze nie koniec. W przypadku zdarzeń drogowych klienci firmy mogą liczyć na wsparcie przy dochodzeniu dopłaty do odszkodowań, uzyskaniu samochodu zastępczego czy przy naprawie bezgotówkowej.

Jak widać zakres usług ERES Finanse jest bardzo szeroki, dlatego warto nawiązać współpracę z firmą, otrzymując w zamian nie tylko dogodne formy finansowania zakupu auta, ale również kompleksową obsługę w zakresie jego użytkowania.